Virtuální kancelář na Praze 9

Co přesně virtuální kancelář znamená a jaké služby poskytuje? 

Pod pojmem virtuální kancelář si řada lidí představí pouze schránku u domu, do které chodí firemní pošta. V podání naší společnosti jde ale o zcela standardní, kompletně vybavené kancelářské prostory s recepcí a podnikatelským servisem. 

Objevte naši virtuální kancelář na Praze 9

Virtuální kancelář na Praze 9 je dobře přístupná z hlavních silničních tahů a lze u ní pohodlně zaparkovat. Má vlastní recepci, která zajišťuje běžný provoz pro všechny klienty se sídlem firmy na dané adrese. Zajišťuje obvyklé administrativní služby, jako jsou příjem pošty, její skenování a přeposlání; dále přesměrování či vyřízení telefonních hovorů a evidence vzkazů a návštěv. Každá společnost, která využívá virtuální kancelář na Praze 9, je na budově označena názvem a IČ, volitelně též větším logem.

Virtuální kancelář je levnější

Jako náš klient tedy získáte nejen registrační adresu, tzv. virtuální sídlo své firmy (Praha 9, PSČ 19016), které je označeno u vstupu do budovy, ale také celou řadu služeb z oblasti administrativy. Rozsah těchto služeb závisí na vámi zvoleném programu a délce předplatného. Ceny začínají už na 310 Kč za měsíc.

Při srovnání s provozem klasické firemní kanceláře s placenou asistentkou se jedná o pouhý zlomek nákladů. Pokud tedy vaše podnikání nevyžaduje vlastní prostory a jste schopni pracovat převážně doma či v terénu, je virtuální kancelář a její pronájem pro vás ideální volbou.

Doplňkové služby

Virtuální kancelář nenabízí jenom základní administrativu. Díky dlouholetým zkušenostem má vytipované i další služby, které mají klienti rádi na jednom místě. Vedení účetnictví je jednou z nich. Naše společnost proto navázala spolupráci s osvědčenou účetní firmou, která vám tento servis zajistí. A nebo potřebujete právní radu? Již mnoho let spolupracujeme s advokátní kanceláří, která zaštiťuje naše klienty.

K virtuální kanceláři i zasedací místnost

Mnoho zákazníků naší společnosti nepotřebuje vlastní virtuální kancelář, ale poptávají vybavenou zasedací místnost pro jednání se svými obchodními partnery. I takové prostory jsou k dispozici ke krátkodobému pronájmu přímo na adrese sídla v kanceláři na Praze 9. Váš obchodní partner jistě ocení reprezentativní úroveň včetně kompletního technického zázemí (wi-fi, tiskárna, kopírka) a občerstvení. Pro jednání s úřady má podnikatel povinnost zajistit odpovídající prostory a pro tento účel poskytujeme klientům k dispozici zasedací místnost zdarma.

Neváhejte proto a využijte naší virtuální kancelář na Praze 9