Proč zřídit virtuální kancelář?

Všechno co potřebujete k úspěšnému rozvoji vašeho podnikání naleznete na jediném místě a to ve Virtuální kanceláři Praha. Zjednodušte si život a svěřte se do rukou odborníků.

Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme zajistit ekonomicky maximálně přínosný a stabilní provoz vaší kanceláře. Kromě chodu virtuální kanceláře zajistíme také služby jako je administrativa, účetnictví nebo právní poradenství.

Máme k dispozici zkušené a spolehlivé odborníky a u služeb nad rámec paušálu vám můžeme nabídnout až o 40 % nižší ceny, než je v dané kategorii běžné. Přitom kvalita poskytovaných služeb je stále na té nejvyšší úrovni. 

Co u nás tedy získáte?

 • Adresu

Poskytujeme sídlo firmy nebo kontaktní adresu existující či zakládané společnosti. Pro společnost přijímáme klasickou i elektronickou poštu společně s kompletní on-line evidencí. Také lze získat vlastní telefonní linku s operátorem, kdy se naše recepční ohlásí jménem dané společnosti a poskytne základních informace, přijme vzkaz nebo přepojí na odpovědnou osobu.

 • Administrativu

Zpracováváme poštovní a mailovou korespondenci dle zadání klienta. Ihned reagujeme na klientovy požadavky na naskenování nebo přeposlání korespondence. Zařídíme i tisk, kopírování a rozesílání materiálů. Navíc máte zřízen klientský přístup do korespondence zásilek a vzkazů, díky kterému máte perfektní přehled o tom co se ve vaší virtuální kanceláři děje.

 • Prostory 

Můžete si u nás pronajmout kancelář nebo jednací místnost. V rámci servisu vám můžeme připravit prezentační techniku a vybrané materiály. Wi-fi je v našich prostorách samozřejmostí. Vaše hosty uvedeme a poskytneme jim občerstvení.

 • Poradenství

Naše společnost navázala spolupráci s osvědčenou účetní firmou, která vám zajistí plnohodnotný servis. Pokud potřebujete radu advokáta, již mnoho let spolupracujeme s advokátní kanceláří, která zaštiťuje naše klienty.

Další informace naleznete na našem webu https://virtualni.profi-kancelar.cz/ nebo se na nás rovnou obraťte prostřednictvím svého oblíbeného komunikačního kanálu. Těšíme se na budoucí úspěšnou vzájemnou spolupráci.

Virtuální kancelář na Praze 9

Co přesně virtuální kancelář znamená a jaké služby poskytuje? 

Pod pojmem virtuální kancelář si řada lidí představí pouze schránku u domu, do které chodí firemní pošta. V podání naší společnosti jde ale o zcela standardní, kompletně vybavené kancelářské prostory s recepcí a podnikatelským servisem. 

Objevte naši virtuální kancelář na Praze 9

Virtuální kancelář na Praze 9 je dobře přístupná z hlavních silničních tahů a lze u ní pohodlně zaparkovat. Má vlastní recepci, která zajišťuje běžný provoz pro všechny klienty se sídlem firmy na dané adrese. Zajišťuje obvyklé administrativní služby, jako jsou příjem pošty, její skenování a přeposlání; dále přesměrování či vyřízení telefonních hovorů a evidence vzkazů a návštěv. Každá společnost, která využívá virtuální kancelář na Praze 9, je na budově označena názvem a IČ, volitelně též větším logem.

Virtuální kancelář je levnější

Jako náš klient tedy získáte nejen registrační adresu, tzv. virtuální sídlo své firmy (Praha 9, PSČ 19016), které je označeno u vstupu do budovy, ale také celou řadu služeb z oblasti administrativy. Rozsah těchto služeb závisí na vámi zvoleném programu a délce předplatného. Ceny začínají už na 310 Kč za měsíc.

Při srovnání s provozem klasické firemní kanceláře s placenou asistentkou se jedná o pouhý zlomek nákladů. Pokud tedy vaše podnikání nevyžaduje vlastní prostory a jste schopni pracovat převážně doma či v terénu, je virtuální kancelář a její pronájem pro vás ideální volbou.

Doplňkové služby

Virtuální kancelář nenabízí jenom základní administrativu. Díky dlouholetým zkušenostem má vytipované i další služby, které mají klienti rádi na jednom místě. Vedení účetnictví je jednou z nich. Naše společnost proto navázala spolupráci s osvědčenou účetní firmou, která vám tento servis zajistí. A nebo potřebujete právní radu? Již mnoho let spolupracujeme s advokátní kanceláří, která zaštiťuje naše klienty.

K virtuální kanceláři i zasedací místnost

Mnoho zákazníků naší společnosti nepotřebuje vlastní virtuální kancelář, ale poptávají vybavenou zasedací místnost pro jednání se svými obchodními partnery. I takové prostory jsou k dispozici ke krátkodobému pronájmu přímo na adrese sídla v kanceláři na Praze 9. Váš obchodní partner jistě ocení reprezentativní úroveň včetně kompletního technického zázemí (wi-fi, tiskárna, kopírka) a občerstvení. Pro jednání s úřady má podnikatel povinnost zajistit odpovídající prostory a pro tento účel poskytujeme klientům k dispozici zasedací místnost zdarma.

Neváhejte proto a využijte naší virtuální kancelář na Praze 9

Podnikáte? Využijte virtuální kancelář

Podnikáte? Využijte virtuální kancelář

Podnikáte při studiu nebo při práci? Gratulujeme, vybudovat si vlastní zdroj příjmů rozhodně není na škodu. Jistě z toho máte dobrý pocit i vy, když si můžete koupit více věcí a zvyšujete svoji nezávislost na rodičích či zaměstnavateli. Jenže podnikání s sebou nese také spoustu starostí
a vyřizování. Mnozí lidé ani nemají tušení, že existují jednoduché triky, jak si pár věcí usnadnit. Continue reading „Podnikáte? Využijte virtuální kancelář“

Sídlo firmy ve virtuální kanceláři bez obav

Přemýšlíte a zvažujete, jestli je právě pro vás vhodná virtuální kancelář nebo máte obavy, zda je virtuální sídlo z hlediska zákona v pořádku? V tomto článku se pokusíme nejčastější obavy vyvrátit, ukázat výhody virtuální kanceláře a zodpovědět otázky, které podnikatele nejčastěji napadají.

Níže v článku se zaměříme na tyto oblasti virtuálního sídla firmy:

 • Je virtuální kancelář legální?

 • Jak je to s poštou doručovanou na adresu sídla?

 • Co když mě úřad vyzve k jednání v místě sídla firmy, tj. ve virtuální kanceláři?

 • Proč sídlo ve virtuální kanceláři a ne v soukromém bytě, domě…atd.

 • Jak často chodí kontroly z úřadů?

 • Jak postupovat při změně sídla společnosti?

 • Mohu umístit do virtuální kanceláře i nově založenou firmu?

Je virtuální kancelář legální?

Podnikatel nebo jednatel firmy není povinen být osobně přítomen na adrese sídla firmy každý den ani v pravidelně vymezených časech. Živnostenský zákon stanovuje povinnost označit názvem firmy a IČ objekt, v němž má jeho společnost sídlo firmy a to podle § 31 odst. 2. Podnikatel je dále povinen prokázat vlastnické či užívací právo k prostorám sídla podle § 31 odst. 2. Všechny tyto podmínky vám zajistíme a je tedy jasné, že umístění sídla společnosti do virtuální kanceláře je plně v souladu s právními předpisy ČR. Některé úspěšné společnosti u nás mají sídlo již více než 10 let.

Jak je to s poštou doručenou na adresu sídla?

Veškerá pošta doručovaná na adresu sídla firmy vám bude ještě ten den e-mailem oznámena. Pokud si budete přát, dopis vám obratem přepošleme nebo jeho sken zašleme na váš email. Navíc je vše uloženo v našem informačním systému, ke kterému máte jako klienti kdykoliv přístup. Veškerou poštu vám můžeme podle potřeby přeposílat a to 1x týdně nebo 1x měsíčně, případně se pro ni můžete kdykoliv v provozní době recepce zastavit. Nemusíte se tedy obávat, že o nějaký důležitý dopis přijdete.

Co když mě úřad chce navštívit v sídle virtuální kanceláře?

Všechny naše nabízené programy virtuální kanceláře zahrnují možnost objednání zasedací místnosti pro jednání s klienty i s úřady. U nejoblíbenějších programů je navíc zasedačka již v ceně sídla. V případě potřeby není problém k nám zavolat a obratem zarezervovat zasedací místnost dle vaší potřeby…

Jaké jsou výhody sídla ve virtuální kanceláři oproti soukromému bytu, domu…atd.

Mnoho podnikatelů nepotřebuje samostatnou kancelář k jednání s klienty, nepotřebuje skladové prostory, ani nemá zaměstnance, pro které je třeba zajistit zázemí. Z těchto důvodů nebo čistě kvůli úspoře nákladů majitelé firem někdy volí sídlo společnosti v bytě, na adrese svého bydliště nebo v domě rodičů. Na první pohled se jedná o nejjednodušší řešení. Z jakých důvodů se může umístění do bytu nevyplatit? Minimálně z těchto čtyřech důvodů – složitější vyřízení Souhlasu s umístěním sídla, možné riziko exekuce, horší reprezentace firmy a také sídlo firmy v bytě a platná legislativa. Více o těchto rizicích si můžete přečíst v článku zde.

Jak často chodí kontroly z úřadů?

Vzhledem k velkému množství subjektů, které mají sídlo firmy v Praze, tak je zde logicky menší frekvence kontrol. Velkou výhodou je rovněž větší profesionalita případného jednání zaměstnanců finančního úřadu s vaší firmou.

Jak postupovat při změně sídla společnosti?

Podle zákona musí mít každá společnost v ČR registrovanou adresu sídla firmy. Jak tedy probíhá změna sídla společnosti? Musíte navštívit nebo oficiálně obeslat tyto úřady: živnostenský úřad, finanční úřad a také nahlásit změnu u příslušné sociální a zdravotní pojišťovny.

Mohu umístit do virtuální kanceláře i nově založenou firmu?

Ano, je to možné. Rádi vám připravíme na počkání, do 10 minut, Souhlas s umístěním sídla. Ten můžete využít u notáře při zakládání vaší nové firmy nebo při založení s.r.o. na klíč.

Virtuální kancelář Praha – ceny a programy

Naše specializovaná společnost Virtuální kancelář Praha s.r.o. vám zajistí zázemí a vy se můžete v klidu věnovat podnikání, péči o klienty a vydělávání peněz. Máte jistotu, že virtuální sídlo bude spolehlivě fungovat, že budou zákazníci i úředníci spokojeni, že o adresu nepřijdete – firmy skupiny Profi-kancelář patřím mezi nejstarší pronajímatele sídel a sdílených kanceláří v Praze. 

Mezi základní služby virtuální kanceláře například patří:

 • neomezený příjem a měsíční nebo týdenní přeposílání korespondence
 • upozornění na příchod dopisu e-mailem, na vyžádání skenování
 • expresní doslání korespondence ten samý den na vyžádání
 • vlastní pevná tel. linka s obsluhou či přesměrovaná na váš telefon
 • pronájem kanceláře, zasedačky, občerstvení
 • zasedací místnost pro jednání s úřady ZDARMA
 • virtuální asistentka na 3 měsíce zdarma

Virtuální kancelář provozujeme na Praze 1, Praze 2, Praze 3 a Praze 9, kde zajišťujeme již více než 10 let profesionální služby pro naše klienty. Virtuální sídlo firmy nabízíme v několika programech podle nejčastějších požadavků našich zákazníků – a to:

 • MINI-SÍDLO
 • PROFI-SÍDLO
 • PROFI-KANCELÁŘ

 

Srovnání programů sídla a virtuální kanceláře:

Služba: Mini-sídlo Profi-sídlo Profi-kancelář
sídlo firmy ano ano ano
označení na budově ano ano ano
služby recepce ano ano ano
příjem pošty ano ano
osobní odběr pošty ano ano
dosílání pošty měsíčně + 1x express týdně + 2x express
skenování pošty 20 stran zdarma 50 stran zdarma
telefonní linka přesměrovaná s obsluhou
místnost pro jednání s úřady zdarma zdarma
pronájem zařízené kanceláře 2 hod. měsíčně zdarma

 

Základní program virtuální kanceláře – MINI-SÍDLO

Základní nabízený program MINI-SÍDLO zahrnuje sídlo firmy a kontaktní adresu v Praze, označení vaší firmy na budově a služby recepce, obsluhu příchozích zákazníků a úředníků, bez zpracování korespondence.

Nejoblíbenější program virtuální kanceláře – PROFI-SÍDLO

Střední, velice oblíbená varianta je u našich zákazníků program PROFI-SÍDLO. Virtuální kancelář v Praze je doplněna o službu zpracování příchozí korespondence, kterou vám oznamujeme každý den e-mailem a 1x měsíčně dosíláme na libovolnou adresu (v České republice v ceně), dále máte pražskou telefonní linku přesměrovanou na váš telefon a zařízenou kancelář pro jednání s úřady zdarma.

Rozšířený program virtuální kanceláře PROFI-KANCELÁŘ

Program PROFI-KANCELÁŘ je pro společnosti, které chtějí ze servisu virtuální kanceláře vytěžit maximum – to znamená, že všechnu příchozí korespondenci na sídlo firmy vám budeme 1x týdně přeposílat, dle požadavků každý den skenovat, pražskou telefonní linku dostanete s obsluhou operátora a každý měsíc budete moci využít 2 hodiny bezplatného pronájmu zařízené kanceláře přímo v sídle firmy.

V případě, že ani jeden z nabízených programů virtuální kanceláře vám nebude vyhovovat, neváhejte se na nás obrátit a vymyslíme vám program a služby podle vašich představ.

Podrobný ceník virtuální kanceláře zde.