Proč zřídit virtuální kancelář?

Všechno co potřebujete k úspěšnému rozvoji vašeho podnikání naleznete na jediném místě a to ve Virtuální kanceláři Praha. Zjednodušte si život a svěřte se do rukou odborníků.

Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme zajistit ekonomicky maximálně přínosný a stabilní provoz vaší kanceláře. Kromě chodu virtuální kanceláře zajistíme také služby jako je administrativa, účetnictví nebo právní poradenství.

Máme k dispozici zkušené a spolehlivé odborníky a u služeb nad rámec paušálu vám můžeme nabídnout až o 40 % nižší ceny, než je v dané kategorii běžné. Přitom kvalita poskytovaných služeb je stále na té nejvyšší úrovni. 

Co u nás tedy získáte?

  • Adresu

Poskytujeme sídlo firmy nebo kontaktní adresu existující či zakládané společnosti. Pro společnost přijímáme klasickou i elektronickou poštu společně s kompletní on-line evidencí. Také lze získat vlastní telefonní linku s operátorem, kdy se naše recepční ohlásí jménem dané společnosti a poskytne základních informace, přijme vzkaz nebo přepojí na odpovědnou osobu.

  • Administrativu

Zpracováváme poštovní a mailovou korespondenci dle zadání klienta. Ihned reagujeme na klientovy požadavky na naskenování nebo přeposlání korespondence. Zařídíme i tisk, kopírování a rozesílání materiálů. Navíc máte zřízen klientský přístup do korespondence zásilek a vzkazů, díky kterému máte perfektní přehled o tom co se ve vaší virtuální kanceláři děje.

  • Prostory 

Můžete si u nás pronajmout kancelář nebo jednací místnost. V rámci servisu vám můžeme připravit prezentační techniku a vybrané materiály. Wi-fi je v našich prostorách samozřejmostí. Vaše hosty uvedeme a poskytneme jim občerstvení.

  • Poradenství

Naše společnost navázala spolupráci s osvědčenou účetní firmou, která vám zajistí plnohodnotný servis. Pokud potřebujete radu advokáta, již mnoho let spolupracujeme s advokátní kanceláří, která zaštiťuje naše klienty.

Další informace naleznete na našem webu https://virtualni.profi-kancelar.cz/ nebo se na nás rovnou obraťte prostřednictvím svého oblíbeného komunikačního kanálu. Těšíme se na budoucí úspěšnou vzájemnou spolupráci.