Virtuální kancelář s asistentkou a drive-in recepcí

Chystáte si zřídit živnost nebo s.r.o.? V dnešní době je hodně podnikatelů, kteří mohou pracovat odkudkoliv, kde mají počítač nebo jiné nezbytné vybavení, a tak sídlo vůbec nepotřebují. Zákonem je ale dáno, že podnikatelé sídlo mít musí. Jak to tedy vyřešit? Řešením je virtuální kancelář. 

Recepce na adrese sídla firmy klienta obratem informuje o návštěvě zákazníka, příchozí korespondenci a všech zásilkách. Na jedno kliknutí si klient může objednat naskenování či okamžité přeposlání korespondence. Recepční je k dispozici na telefonu, emailu, SMS, Messengeru či chatu. Díky virtuální kanceláři také klient získá prestiž, díky lokaci na které je  kancelář umístěna.

Obrovským plusem virtuálních kanceláří jsou také dodatečné služby. Administrativní, asistenční, účetní nebo marketingové činnosti, ty všechny dokáže virtuální kancelář nabídnout. Když si podnikatel zařídí virtuální kancelář u poctivé firmy, čeká ho mnoho benefitů. 

Oblíbené benefity naší virtuální kanceláře

Drive-in recepce

V době, kdy se svět potýká s pandemií a kdy se lidé snaží nebýt v kontaktu s ostatními, je velkou výhodou drive-in recepce. Tato služba  nabízí komfortní a bezpečné drive-in vyzvednutí firemních i osobních zásilek od poštovních a spedičních služeb jako je Česká pošta, Media post, DPD, PPL, Geis nebo DHL. Když má klient cestu kolem sídla, stačí zastavit před vchodem na recepci a zatelefonovat. Recepční pak následně všechny zásilky umístí klientovi přímo do vozidla a to bez čekání ve frontě, domlouvání s kurýry a vše najednou.

Virtuální asistentka

Jestliže chce podnikatel zvládnout více práce za méně času, nebo mu chybí šikovný asistent, který by se postaral o různé drobné činnosti, které jinak zaberou hodiny denně, pak může pomoci virtuální asistentka. Virtuální asistentka může svému klientovi pomoci s účetnictvím, marketingem nebo i náborem nových zaměstnanců. Díky ní podnikatel nezapomene na žádný ze svých úkolů. Virtuální asistentka vede evidenci požadavků, které jí podnikatel svěří. Lze je zaslat e-mailem nebo prostřednictvím krátkých zpráv, asistentka se dokáže propojit se stovkami aplikací. Pokud zadání úkolu vyřeší asistentka sama, proběhne vše ihned. Pokud si umělá inteligence není jistá, zeptá se podnikatel nebo předá požadavek lidskému operátorovi. Vše probíhá podle toho co si klient nastaví.

Skvělou virtuální kancelář nabízí firma Virtuální kancelář Praha s.r.o., která klientům poskytuje mnoho let spolehlivé sídlo na Praze 9 a příjemně překvapí dostupnými službami a rozumnou cenou.