Komu se vyplatí virtuální sídlo?

Chtěli byste začít podnikat (ať už jako firma nebo OSVČ) a přemýšlíte kde si zřídit sídlo? Jednou z možností je zřízení virtuálního sídla. Pro koho je virtuální sídlo vhodné?

Chcete si zřídit firmu v ČR

Chcete podnikat v České republice, protože rozšiřujete svoji klientelu, ale nechcete si zde zřizovat kancelář? Pak volte virtuální sídlo. Některé virtuální sídla nabízejí i možnost spravování telefonní linky v ČR. Recepční pak vyřizuje vaše hovory či přebírá vzkazy, které vám následně předá.

Nepotřebujete kancelář ke svému podnikání

Dopravci, taxikáři, obchodníci nebo lektoři jsou neustále v terénu nebo u zákazníků. Pro takové podnikatele se nevyplatí mít fyzickou kancelář. Ale i tito podnikatelé musí mít své sídlo zapsané v obchodním či živnostenském rejstříku. Pokud pracujete v takovém oboru, je pro vás virtuální sídlo jako stvořené.

Co když ale potřebujete mít jednání s úřady nebo se zákazníkem? Virtuální kanceláře mívají k dispozici kanceláře či zasedací místnosti, které k tomuto účelu poslouží.

Podnikáte jako student

Mnoho mladých podnikatelů se nebojí založit firmu nebo start-up už při studiu. Zároveň ale nemohou mít sídlo na koleji nebo ho nechtějí mít u rodičů. Proto volí možnost zřízení virtuálního sídla, které navíc není finančně náročné.

Pracujete z domova

Jste programátor, účetní nebo freelancer? Pracujete jako youtuber, digitální nomád, nebo provozujete e-shop? Pak je pro vás virtuální sídlo vhodnou volbou. Je dobré mít nějakou základnu a pokud nechcete aby byla přímo na adrese kde bydlíte, virtuální sídlo je dobrá volba.

Začínáte podnikat

Nejste si jistí zda vaše podnikání vyjde? Nechce se vám dávat spoustu peněz do kancelářských prostor ani do vybavení? Virtuální sídlo vám s tím pomůže. Díky němu také ušetříte, nebudete platit vysoký nájem, ale jen pár stovek korun měsíčně.

Spolehlivou virtuální kancelář nabízí firma Virtuální kancelář Praha s.r.o., která klientům poskytuje mnoho let možnost zřízení sídla na Praze 9 a příjemně překvapí dostupnými službami a rozumnou cenou.