Na kolik mě přijde virtuální kancelář?

Cena virtuální kanceláře se odvíjí od lokality, kde se  sídlo nachází a také služeb, které poskytovatel sídla nabízí.

Služby, které poskytovatelé virtuálních kanceláří nabízí jsou:

Poštovní služby

Je možné si zřídit sídlo bez jakéhokoli přebírání pošty v místě daného sídla. V takovém případě je dobré si zřídit dosílku na poště, pod kterou sídlo firmy spadá.

Mezi levnější varianty sídla patří osobní přebírání pošty, kdy podnikatel si jednou za čas osobně vyzvedává poštu, kterou má uloženou na recepci.

Mnoho klientů preferuje možnost přebírání pošty recepční, kdy je jim posléze po měsíci uložená pošta na recepci přeposlána na adresu, kterou si klient určil. Klienti, kterým chodí mnoho korespondence, mohou využít i týdenní přeposílání korespondence.

Spolu s poštovními službami se váže i skenování došlé korespondence. Některé virtuální kanceláře mají možnost skenování zpoplatněnou nebo nabízejí podle programu určitý počet naskenovaných stran měsíčně zdarma.

Pronájem kanceláře

Některé virtuální kanceláře mají k dispozici zasedací místnost nebo kancelář, které si lze pronajmout na jednání s klienty či úřady. V rámci dražších programů může být pronájem určeného počtu hodin v měsíci zdarma. Jinak je pronájem placen dle využitých hodin.

Recepce

Není pravidlem, že by každá virtuální kancelář měla recepci. Pokud ji ale má, zvyšuje to prestiž firmy. Pokud se někdo se zákazníků staví v místě firmy, zákazníka čeká profesionální přivítání a možnost předání vzkazu či telefonické kontaktování podnikatele. Recepce také zajišťuje již zmíněné přebírání korespondence a přípravu pronájmu kanceláře.

Telefonní linka

Pokud sídlí klient v zahraničí nebo chce mít zřízenou telefonní linku, pak některé virtuální kanceláře umí vyjít tomuto požadavku vstříc. Je možné zřídit telefonní linku, která přesměruje hovor přímo na telefonní číslo podnikatele, nebo si lze zřídit telefonní linku s obsluhou, kdy recepční přebírá hovory a posléze posílá vzkazy podnikateli dané firmy.

Jak je to s cenou u Virtuální kanceláře Praha?

Nejvýhodnější variantou je zřízení virtuálního sídla na Praze 9, kde základní varianta virtuálního sídla na 36 měsíců stojí 313 Kč na měsíc. Standardní a nejčastěji poptávaná varianta virtuální kanceláře na Praze 9 stojí 441 Kč opět s délkou trvání 36 měsíců.  Ale lze si zřídit sídlo nejen na Praze 9, ale také na Praze 1, 2 nebo 3. Více informací se dozvíte v ceníku.