Kdy je nejlepší si zřídit virtuální sídlo?

Ve kterých situacích je nejlepší si zřídit virtuální sídlo?

Když chci založit s.r.o

Každý podnikatel, který plánuje založit s.r.o. musí mít podle zákona sídlo. Virtuální sídlo je službou, při níž poskytovatel virtuálního sídla za určitý měsíční nebo roční poplatek pronajímá právnické nebo fyzické osobě určitou adresu, za účelem jejího zápisu do obchodního rejstříku jakožto sídla této právnické nebo fyzické osoby. Naše specializovaná společnost vám zajistí zázemí a vy se můžete v klidu věnovat podnikání, péči o klienty a vydělávání peněz. Celý proces založení s.r.o. trvá cca 10 pracovních dní od zkompletování všech podkladů. 

Když chci být OSVČ

Je nějaká možnost pro OSVČ mít sídlo firmy v Praze bez nutnosti pronájmu skutečné kanceláře? Nabízí se šikovné řešení formou virtuálního sídla firmy, které není určeno jen pro společnosti, ale také pro OSVČ. Takové sídlo nejen zvyšuje prestiž podnikatele, ale podnikatel si také může pronajmout kancelářské prostory pro obchodní schůzky, doplněné o služby recepce.

Když nechci sídlo podnikání v bytě

K umístění sídla zakládané firmy na jakékoliv adrese je nutný souhlas vlastníka nemovitosti s úředně ověřeným podpisem. Pokud je nemovitost ve vlastnictví zakladatele, není problém, aby vydal souhlas sám sobě. Ovšem v ostatních případech nemusí být získání souhlasu bezproblémové. Také může nastat situace, kdy dorazí exekutor. Exekutoři, kteří vykonávají pravomocné exekuční rozhodnutí, nemají povinnost zkoumat, komu patří majetek umístěný na adrese sídla. Pokud máte sídlo firmy na adrese svého bydliště, pravděpodobně přistoupí k exekuci techniky a nábytku, který nemusí patřit firmě, ale domácnosti.Proto je lepší si zřídit virtuální sídlo.

Když chci ušetřit

Ne každý podnikatel nebo živnostník si může dovolit platit měsíčně jednotky až desítky tisíc korun za pronájem kanceláře na lukrativní adrese v Praze. A to zvláště pokud ji chce jen jako sídlo svého podnikání. Výhodným řešením je zřízení virtuálního sídla firmy. Virtuální sídlo v Praze lze pořídit za symbolickou částku několika stovek za měsíc, která je oproti klasickému pronájmu naprosto zanedbatelná.

Pokud chcete koupit firmu nebo založit s.r.o., nebo získat sídlo jako živnostník, zajistíme vám osobní konzultaci a svižnou realizaci. K zahájení procesu založení s.r.o. nebo zřízení sídla stačí málo, napište či zavolejte 226 254 186 a během pár dní jste majiteli nové společnosti nebo máte zřízené sídlo jako živnostník.