Využijte virtuální kancelář na Praze 9

Pokud podnikáte, ale chtěli byste mít prestižnější adresu v Praze, nebo pokud chcete začít podnikat, ale nepotřebujete vlastní prostory, pak se jako vhodná varianta nabízí založení virtuálního sídla.

Proč si vybrat virtuální kancelář na Praze 9? Virtuální kancelář na Praze 9 je dobře přístupná z hlavních silničních tahů a lze u ní pohodlně zaparkovat, protože zde nejsou parkovací zóny. Má vlastní recepci, která zajišťuje běžný provoz pro všechny klienty se sídlem firmy na dané adrese. Zajišťuje obvyklé administrativní služby, jako je příjem pošty, její skenování a přeposlání. Recepce virtuálního sídla umí i přesměrování či vyřízení telefonních hovorů a evidenci vzkazů a návštěv. Každá společnost, která využívá virtuální kancelář na Praze 9, je na budově označena názvem a IČ, popřípadě logem.

Na programu služeb a délce předplatného sídla, které si klient vybere, závisí to, jaké služby klient obdrží. Ceny začínají už na 310 Kč za měsíc. Pokud tedy podnikatel nevyžaduje vlastní prostory a je schopen pracovat převážně z domova nebo v terénu, je virtuální kancelář a její pronájem ideální volbou.

Virtuální kancelář nenabízí jenom základní administrativu. Díky dlouholetým zkušenostem lze sjednat vedení účetnictví nebo zprostředkování právního poradenství.

Mnoho zákazníků také poptává vybavenou zasedací místnost pro jednání se svými obchodními partnery. I takové prostory jsou k dispozici ke krátkodobému pronájmu přímo na adrese sídla v kanceláři na Praze 9, jedná se o kancelář s kapacitou pro čtyři osoby i zasedací místnost s kapacitou až 10 osob.

Kompletní technické zázemí je samozřejmostí, tedy k dispozici jsou wi-fi, tiskárna, kopírka a na vyžádání občerstvení. Pro jednání s úřady má podnikatel povinnost zajistit odpovídající prostory a pro tento účel je zasedací místnost k dispozici zdarma.

Neváhejte proto a využijte naší virtuální kancelář na Praze 9. Přejeme vám spolehlivé zázemí vašeho podnikání, včetně nového sídla firmy.