Praha 9 – vaše ideální sídlo firmy v roce 2024

Přemýšlíte-li o podnikání a hledáte-li prestižní adresu v Praze, nebo pokud se chystáte rozjet podnikatelský projekt a nepotřebujete vlastní kancelářské prostory, máme pro vás řešení – virtuální sídlo.

Proč právě virtuální kancelář v Praze 9? Nachází se v dosahu hlavních dopravních tepen a parkování zde není problém, protože zde nejsou zavedeny parkovací zóny. 

Sídlo disponuje vlastní recepcí, která zajišťuje běžný chod pro všechny klienty, kteří užívají sídlo firmy na této adrese. Recepce poskytuje standardní administrativní služby jako je příjem a skenování pošty a její přeposlání. Také zajišťuje správu telefonátů a evidenci návštěv. Každá společnost, která využívá virtuální sídlo v Praze 9, je viditelně označena jménem a číslem IČO, případně i logem u vstupu.

Rozsah poskytovaných služeb a délka předplatného ovlivňují sortiment služeb, které klient získá. Ceny začínají již od 310 Kč měsíčně. Pro podnikatele, kteří nepotřebují fyzické prostory a pracují převážně z domova nebo v terénu, je virtuální kancelář s pronájmem ideální volbou.

Virtuální kancelář ale nenabízí jen základní administrativu. Díky dlouholetým zkušenostem je možné dohodnout i vedení účetnictví nebo zprostředkování právního poradenství.

Klienti také oceňují vybavenou zasedací místnost pro jednání s obchodními partnery. Tyto prostory jsou k dispozici ke krátkodobému pronájmu přímo na adrese sídla na Praze 9. Kancelář je určena pro čtyři osoby a zasedací místnost až pro 10 osob. Pro jednání s úřady má podnikatel zasedací místnost k dispozici zdarma.

Je samozřejmostí, že je zajištěna kompletní technická infrastruktura, včetně wi-fi, tiskárny, kopírky a na vyžádání i občerstvení. Na poradu nebo školení si lze objednat luxusní jednohubky, k pití je kromě kávy a čaje k dispozici šest nealko variant.

Nenechte si tuto šanci ujít a využijte naši virtuální kancelář v Praze 9. Přejeme vám spolehlivé zázemí pro vaše podnikání v tomto roce a úspěšné zabydlení nového sídla vaší firmy u nás.