Kolik stojí virtuální sídlo?

Než se rozhodnete pro konkrétního poskytovatele virtuálních kanceláří, je dobré zvážit vaše potřeby a požadavky na služby, které budou nejlépe vyhovovat vašemu podnikání.

Co ovlivňuje cenu pronájmu virtuálního sídla?

Většina specializovaných poskytovatelů virtuálních sídel nabízí základní variantu služeb a nebo variantu která zahrnuje více služeb.

Základní balíček většinou obsahuje službu označení sídla dané firmy na vybrané adrese a označení firmy  na budově. 

Oproti tomu balíček s více službami může zahrnovat služby recepce, příjem pošty a její zpracování (např. skenování nebo dosílání). Někteří poskytovatelé virtuálních sídel také nabízejí službu zřízení telefonní linky, pronájem zařízené kanceláře nebo virtuální asistentku.

Cena virtuální kanceláře se také odvíjí od lokality, kde se  sídlo nachází. Pokud se sídlo nachází například v centru hlavního města, dá se předpokládat, že cena bude vyšší než v sídlo zřízené v menším okresním městě.

Cenu může také ovlivnit délka smlouvy. Někteří poskytovatelé mohou nabízet slevy nebo různé ceny v závislosti na délce smlouvy. Smlouvy na delší dobu mohou mít nižší měsíční náklady než krátkodobé smlouvy.

Výše cen může být ovlivněna i konkurencí mezi poskytovateli virtuálních kanceláří v dané oblasti nebo na trhu. Pokud je v dané oblasti mnoho poskytovatelů, může to vést k různorodosti cenových nabídek.

Jak je to s cenou u Virtuální kanceláře Praha?

Svým klientům poskytujeme již deset let spolehlivé virtuální kanceláře v Praze 1, 2, 3 a 9 a dokážeme příjemně překvapit dostupnými službami a rozumnou cenou.

Nejvýhodnější variantou je zřízení virtuálního sídla na Praze 9, kde základní varianta virtuálního sídla na 36 měsíců stojí 313 Kč na měsíc. Standardní a nejčastěji poptávaná varianta virtuální kanceláře na Praze 9 stojí 441 Kč opět s délkou trvání 36 měsíců.  Ale lze si zřídit sídlo nejen na Praze 9, ale také na Praze 1, 2 nebo 3. Více informací se dozvíte v ceníku.