Virtuální kancelář s asistentkou a účetními službami

Chystáte si zřídit živnost nebo s.r.o.? V dnešní době je hodně podnikatelů, kteří mohou pracovat odkudkoliv, kde mají počítač a internetové připojení a tak sídlo vůbec nepotřebují. Zákonem je ale dáno, že podnikatelé sídlo mít musí. Jak to tedy vyřešit? Řešením je virtuální kancelář. 

Recepce na adrese sídla firmy klienta obratem informuje o návštěvě zákazníka, příchozí korespondenci a všech zásilkách. Na jedno kliknutí si klient může objednat naskenování či okamžité přeposlání korespondence. Recepční je k dispozici na telefonu, emailu, SMS, Messengeru či WhatsAppu. Virtuální kancelář také klientovi přinese prestiž, díky lokaci na které je umístěna.

Obrovským plusem virtuálních kanceláří jsou také dodatečné služby. Administrativní, asistenční, účetní nebo marketingové činnosti, ty všechny dokáže virtuální kancelář nabídnout. Když si podnikatel zařídí virtuální kancelář u poctivé firmy, čeká ho mnoho benefitů. 

Oblíbené služby naší virtuální kanceláře

Účetní služby

Díky nové posile vám můžeme nabídnout velmi výhodné podmínky na kompletní zpracování účetnictví nebo pouze podání přiznání s odkladem platby daně až na červenec. Pro vaši představu:

Odložené přiznání fyzické osoby, vč. přehledů sociální a zdravotní: 3 000 Kč 

Odložené přiznání k dani z příjmů právnických osob včetně příloh a účetní závěrky: 5 000 Kč

Zaúčtování dokladů: 25 Kč/ks

Navíc v roce 2023 můžete mít díky Profi-účto doklady zpracované ihned jakmile dorazí do sídla firmy nebo na speciální e-mail. Poradce vám bude k dispozici na telefonu či v sídle firmy. Přehledy jsou k dispozici non-stop v informačním systému.

Virtuální asistentka

Jestliže chce podnikatel zvládnout více práce za méně času, nebo mu chybí šikovný asistent, který by se postaral o různé drobné činnosti, které jinak zaberou hodiny denně, pak může pomoci virtuální asistentka. Virtuální asistentka může svému klientovi pomoci s účetnictvím, marketingem nebo i náborem nových zaměstnanců. Díky ní podnikatel nezapomene na žádný ze svých úkolů. Virtuální asistentka vede evidenci požadavků, které jí podnikatel svěří. Lze je zaslat e-mailem nebo prostřednictvím krátkých zpráv, asistentka se dokáže propojit se stovkami aplikací. Pokud zadání úkolu vyřeší asistentka sama, proběhne vše ihned. Pokud si umělá inteligence není jistá, zeptá se podnikatel nebo předá požadavek lidskému operátorovi. Vše probíhá podle toho co si klient nastaví.

Skvělou virtuální kancelář Praha nabízí firma Profi-kancelář s.r.o., která klientům poskytuje desetiletí spolehlivé virtuální kanceláře v Praze 1, 2, 3 a 9 a příjemně překvapí dostupnými službami a rozumnou cenou.